a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2017 اپلیکیشن ساز آنلاین اپ کیان
تمامی حقوق برای تیم اپ کیان محفوظ است.

8:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

به زودی

تلفن تماس مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو

فهرست
 

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات عمومی سایت اپلیکیشن ساز اپ کیان

وبسایت اپلیکیشن ساز آنلاین اپ کیان طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی، مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی و سایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه اپ کیان فعالیت می‌کند. در صورتی که از سامانه اپلیکیشن ساز آنلاین اپ کیان استفاده می کنید و یا هرگونه اطلاعات، داده و یا هر ورودی دیگر که در سامانه اپ کیان قرار می دهید، شما به عنوان مشتری (کاربر حقیقی و یا حقوقی) در واقع می پذیرید که نسبت به مفاد و شرایط قوانین سایت که در زیر آمده است متعهد و پایبند باشید. در صورتی که قوانین ذیل را قبول ندارید مجاز به استفاده از خدمات این سامانه نخواهید بود. از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، اپ کیان قادر خواهد بود که این قوانین را در هر زمان تغییر دهد یا بروزرسانی کند و نسخه قوانین بروز شده، از طریق همین صفحه در وب سایت اپ کیان در دسترس عموم خواهد بود.. هر ویژگی جدید مانند انتشار ابزار و منابع جدید که برای بهبود و تقویت خدمات این سامانه افزوده شود مشروط به این قوانین خواهد بود. نقض هر یک از مفاد زیر ممکن است منجر به مسدودیت و یا تعلیق حساب کاربری شما شود. با وجود اینکه اپ کیان هر گونه نقض این مفاد را کنترل و ممنوع می کند شما با استفاده از خدمات اپ کیان می پذیرید که اپ کیان هیچ مسئولیتی در قبال محتوای ارسال شده توسط شما ندارد و محتویات و موضوعات اپلیکیشن ها باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

* خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت اپ کیان جهت استفاده‌ در این وبسایت تولید می‌ شوند؛ هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، متن‌ ها، عکس‌ ها، نقشه‌ ها، طرح‌ ها، لوگو و… از این وبسایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وبسایت را ندارد. ذکر مطالب این وبسایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وبسایت اپ کیان و لینک به مطلب و در رسانه‌ های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وبسایت مجاز است.

* اطلاعات شخصی کاربران در اپ کیان کاملاً محرمانه است. اپ کیان تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران به کار می‌ بندد. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌ گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت اپ کیان اطلاع دهد.

* شما موافقت می کنید در فرم ثبت نام ، فرم ویرایش پروفایل و در تمامی فرم هایی که در سایت در اختیار شما قرار می گیرد، اطلاعات درست، دقیق و کامل قرار دهید. کاربران موظف می باشند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌ نام به صورت صحیح در وبسایت اپ کیان وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود. در صورت عدم احراز هویت حساب کاربری فرد مورد نظر تا زمان تکمیل اطلاعات به حالت تعلیق درخواهد آمد.

* کاربر متعهد می‌ شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت اپ کیان اصلاح نماید. در غیر اینصورت این وبسایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

* شما منحصرا مسئول محتوا و یا هر اطلاعات دیگری که در اپ کیان و نرم افزارهای ساخته شده با آن، قرار می دهید هستید. اپ کیان فقط به عنوان ابزاری برای انتشار محتوای کاربران عمل می کند. اما انتشار و ثبت تمامی محتویاتی که کاربران قرار می دهند را تضمین نمی کند. وبسایت اپ کیان به فروش اینترنتی پنل های اپلیکیشن ساز آنلاین موبایل جهت کسب و کارهای مختلف می‌پردازد و در قبال درج محتوا، تصاویر و اطلاعات کاربران هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت. در صورت مشاهده مواردی از این قبیل حساب کاربری فرد مورد نظر مسدود و مراتب به مراجع ذیصلاح گزارش داده خواهد شد.

* هرگونه سوء استفاده از نام و نشان اپ کیان، سایت اینترنتی اپ کیان، مکاتبه از طرف اپ کیان و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌ رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

* وبسایت اپ کیان اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح مانند مراجع قضائی فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

شما برای استفاده از خدمات اپ کیان باید حداقل ۱۲ سال سن داشته باشید. شما باید یک شخص واقعی باشید. حساب های کاربری که با روبات ها یا دیگر روش های ثبت نام خودکار در سامانه اپ کیان ثبت نام می شوند مجاز شناخته نمی شوند. مسئولیت حفظ و نگهداری، محرمانه بودن و امنیت حساب کاربری شما بر عهده خود شما خواهد بود. اپ کیان هیچگونه مسئولیتی در قبال این اطلاعات ندارد. شما مسئول تمامی محتوا یا فعالیت هایی که تحت حساب کاربری شما مبادله یا انجام می شود خواهید بود. (حتی زمانی که این فعالیت ها توسط افرادی به جز شخص شما انجام شود که به حساب کاربری شما دسترسی دارند). شما اجازه ندارید که این خدمات را در راستای اهداف غیر قانونی و یا غیر مجاز استفاده کنید.

* ما هیچگونه ادعایی در خصوص حقوق مالکیت مادی و معنوی محصول نهایی که شما با استفاده از خدمات اپ کیان طراحی و تولید می کنید، نخواهیم داشت. مستندات، مشخصات و منابعی که شما در پلتفرم قرار می دهید متعلق به خود شما خواهد بود. در صورتی که از خدمات اپ کیان استفاده می کنید شما می پذیرید که هرگونه محتوا یا منابعی که در اپلیکیشن خود ارائه می کنید را با مسئولیت خود در اختیار مخاطبین خود قرار داده اید. حق کپی رایت هرگونه منبعی که در اپلیکیشن خود استفاده کرده اید بر عهده خود شماست. ذکر یا عدم ذکر لایسنس منابع استفاده شده بر عهده شماست.

* کلیه پرداخت های شما از طریق کارت های عضو شتاب و در درگاه پرداخت معتبر انجام خواهد شد. هزینه خدمات غیر قابل استرداد بوده و به منظور رعایت مساوات هیچ استثنایی در این زمینه وجود نخواهد داشت. تمامی هزینه ها مجزا از مالیات، عوارض یا وظایف اعمال شده توسط مقامات مالیات هستند و مسئولیت این موارد بر عهده شما خواهد بود. اپ کیان از لحاظ فنی یک محصول استاندارد برای پذیرفته شدن در مارکت های معتبر اپلیکیشن را ارائه می کند، اما پذیرفته شدن یا نشدن یک اپلیکیشن در هر یک از مارکت ها را تضمین نخواهد کرد، چرا که این مورد طبق قوانین و مفاد مارکت مربوطه ارزیابی می شود. لذا تحت هیچ شرایطی هزینه استفاده از خدمات اپ کیان قابل برگشت نخواهد بود.

* مسئولیت تمامی محصولات و پرداخت ها بر عهده سازنده اپلیکیشن می باشد و اپ کیان هیچگونه مسئولیتی در قبال خرابی محصولات فروخته شده ندارد.
تمامی خریدها از فروشگاه‌ های موبایلی که کاربران در اپلیکیشن های خود می سازند، بدون واسطه اپ کیان انجام خواهند شد و اپ کیان هیچگونه سود و منفعت و مسئولیتی در قبال این خریدها نخواهد داشت.

* در صورتی که به هر دلیلی قصد لغو حساب کاربری و استرداد میلغ خود را دارید باید از طریق لینک پشتیبانی و یا تماس با کارشناسان اپ کیان درخواست لغو عضویت خود را ارسال نمائید. توجه داشته باشید، در این صورت تمامی محتوایی که شما تا قبل از آن در سامانه اپ کیان قرار داده اید حذف خواهد شد. این اطلاعات بعد از حذف به هیچ وجه قابل بازیابی نخواهند بود. اپ کیان، به صلاحدید خود، در برخی موارد خاص می تواند حساب کاربری شما را حذف کند یا به حالت تعلیق در آورد.
ضمنا لغو حساب کاربری تحت شرایطی خاص و به تشخیص کارشناسان و مدیران مربوطه انجام خواهد شد.

* اپ کیان قادر خواهد بود بعد از اتمام اشتراک دوره سالانه، تحت شرایط خاص حساب کاربری شما را تمدید ننموده و راهکارهای مشابهی جهت تداوم، به شما پیشنهاد نماید.

* مشتری مجاز به انجام هیچ یک از موارد زیر نمی باشد، در صورت مشاهده، بدون اخطار سرویس مشتری مسدود می گردد و با وی بر طبق قانون برخورد خواهد گردید:
– تلاش برای هک، نفوذ و دسترسی به کدهای سیستم یا اطلاعات کاربران دیگر
– عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (مشتری موظف می باشد که اطلاع کامل به این قوانین داشته باشد)

– هر گونه مطلب که بر خلاف عفت عمومي و يا هنجارهاي متعارف جامعه باشد و يا به گونه ‏اي اهانت به مقدسات دينيٍ اديان قانوني ياد شده در قانون اساسي بشود.

– هر گونه مطلب که به واسطه آن به اشخاص حقيقي يا حقوقي تابع کشور جمهوري اسلامي ايران توهين و يا افترا شود. لينك دادن به موسيقي‏ ها و فيلم‏هاي غيرمجاز و تبليغ براي روش‏هاي ناسالم كسب درآمد از طريق اينترنت (سيستم هاي هرمي) و فيلتر شكن ها.

– اطلاعات نادرست یا ناقص، ویروس و یا برنامه‌ای که منجر به تخریب، آلودگی، پایین آمدن امنیت سرور و اختلال در عملکرد آن و… گردد.

– استفاده غیرمجاز از فیلم، موسیقی، و عکس‌هایی که مالکیت معنوی آن متعلق به دیگران است (در صورت شکایت صاحب اثر قابل پیگرد قانونی می‌باشد.)

– استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر اپ کیان و سایر خریداران گردد. وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری.

– انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات اپ کیان به خریدار و یا سایر خریداران گردد.

– استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.

– عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

– در صورتی که محتوای اپلیکیشن نیازمند تایید مراجع بالاتر باشد، خریدار موظف است مجوزهای مربوطه را کسب کند. در صورت مشاهده هرگونه تخلف اپ کیان می تواند اپلیکیشن را مسدود کند و در صورت خسارت به اعتبار یا کاربران اپ کیان این مورد از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

– پيشنهاد مي گردد حتي الامكان در صورت استفاده از منابع در متون با ذكر منبع ضمن ارج نهادن به حقوق معنوي ديگران، باعث افزايش اعتبار اپلیکیشن خود شويد.
– مشتری مجاز به استفاده از فایل های اجرایی مانند فایل هایی با پسوند exe ، bat ، com و پسوندهای مشابه و همچنین استفاده از کدهای مخرب یا سورس هایی که موجب به خطر افتادن امنیت سرور می گردد، نمی باشد.
– استفاده از تبلیغات به صورت Pop up در وب سایت های افزایش رتبه Alexa
– انجام هرگونه فعالیت که به هر شکل منجر به اختلال در ارائه خدمات شرکت به سایر مشتریان گردد
– تلاش برای دسترسی غیرمجاز به اطلاعات سرور شرکت و یا اطلاعات سایر مشتریان.

* در صورتی که کاربری محصولاتی برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله ماهواره، مشروبات الکلی، آلات قمار، تسلیحات سرد و گرم و …  با عناوین دیگری به فروش برساند یا اقدام به تولید اپلیکیشن هایی با مضامین سیاسی و مخرب بر علیه نظام و امنیت ملی و محتوای مخرب و مشوش اذهان عمومی و ترویج و اشاعه بی بند و باری و ناهنجاری های اجتماعی نماید، در صورت احراز تخلف علاوه بر مسدود سازی درگاه و اکانت کاربری کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به پذیرنده می باشد و سايت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.
لازم به ذکر است در صورت مشاهده، مراتب به مراجع ذیصلاح قانونی و قضائی گزارش داده خواهد شد.

* پشتیبانی فنی اپلیکیشن ساز آنلاین اپ کیان تنها شامل کاربرانی می باشد که اپلیکیشن غیر رایگان خریداری کرده اند.

آیا نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد قوانین و مقررات دارید؟ با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

تولید انواع اپلیکیشن

مناسب برای کلیه مشاغل
  • اپلیکیشن پیام رسان
  • اپلیکیشن فروشگاهی
  • اپلیکیشن تاکسی سوار
  • اپلیکیشن خبرخوان
  • اپلیکیشن رستوران
  • اپلیکیشن رادیو و موسیقی
  • اپلیکیشن بیمارستان
  • اپلیکیشن شرکتی
  • اپلیکیشن سازمانی
  • اپلیکیشن همیار مدرسه
بدینوسیله به استحضار می رساند، سایت اپلیکیشن ساز اپ کیان در دست راه اندازی بوده و محتویات فعلی آن جهت آشنایی با فعالیت های آتی این سایت می باشد. بدیهی است در صورت تکمیل وبسایت و اتمام پروژه و اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت، اطلاع رسانی های لازم در این زمینه صورت گرفته و در صفحه اصلی سایت بارگزاری خواهد شد. لازم به ذکر است با توجه به اینکه تاکنون هیچگونه خدماتی در این سایت ارائه نشده و دسترسی به صفحه ثبت نام و ورود کاربران میسر نشده است، فلذا در صورت خرید از سایت هایی با نام مشابه (شامل کلماتی مانند: اپ یا آپ و ...) مراتب و شکایات خود را از سایت های موردنظر پیگیری فرمائید.
توجه: هرگونه ثبت نام و ایجاد حساب کاربری جهت انجام فعالیت و ارائه خدمات آتی این سایت منوط به راستی آزمایی و احراز هویت کامل هر کاربر جهت جلوگیری از سوء استفاده ها و تخلفات احتمالی بوده و کلیه فعالیتها در چارچوب مقررات جمهوری اسلامی ایران مورد نظارت کارشناسان قرار خواهد گرفت.