a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2017 اپلیکیشن ساز آنلاین اپ کیان
تمامی حقوق برای تیم اپ کیان محفوظ است.

8:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

به زودی

تلفن تماس مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو

فهرست

مشتری مداری شعار ما نیست، بلکه اولویت هدف ماست

 با تیمی مجرب و کارآزموده و با تکیه بر دانش روز دنیا بستری مناسب برای توسعه کسب و کار فرهم ساخته ایم.

گواهینامه ها

مجوزها و تأییدیه ها

سوابق اجرائی

رزومه و کارنامه عملکرد

دست اندرکاران

اعضاء هیئت مدیره

حوزه فعالیت

وظایف و اختیارات قانونی

درباره ما

تیم اپ کیان با تکیه و باور به استعدادهای جوانان ایرانی بنا شده است. تیمی متعهد و کارآزموده که جسورانه با امید به پیشرفت و آبادانی کشور و توسعه و رونق اقتصادی و علم و فناوری همگام با تکنولوژی های روز دنیا دست به خلق ایده های نوین و ارزش آفرین می زنند تا گامی موثر در رفع نیازها و مشکلات مردم عزیزمان در حوزه تولید محتوای نرم افزاری بر روی سیستم عامل های مختلف کامپیوتر و موبایل در سریع ترین زمان ممکن و با هزینه های بسیار پائین برداشته باشد.
این مجموعه تلاش نموده است بستری مناسب برای تبدیل ایده های مخاطبین به فضای امن کسب و کار و ایجاد زمینه های مختلف در جهت جذب سرمایه و توسعه استارتاپ های جدید فراهم نماید.
ما همه همت و تلاشمان را در راستای صیانت و بهره مندی از نخبگان و فرهیختگان کشور عزیزمان به کار خواهیم بست تا بدینوسیله ایده ها و امیدهای مردم عزیزمان را به ثمر بنشانیم و باورمان این است که گره کور مشکلات اقتصادی از طریق اتکاء به نیروهای داخلی باز خواهد شد و اعتقاد راسخمان این است که با وجود همه تحریم ها و کمبودها ما می توانیم قدم های بزرگی در این عرصه بزرگ برداریم.
ما خود را ملزم و متعهد ساخته ایم و تلاش خواهیم نمود، بهترین شرایط و بستر مناسب جهت انتقال دانش و فن آوری های روز جهان را برای جوانان و مردم عزیز کشورمان فراهم کرده و نور شوق و امید به آینده را برای ارتقاء فضای کسب و کار و توسعه کارآفرینی روشن نگه داریم.

محصولات، خدمات و مشتریان ما گواه بر ادعای ماست.

بدینوسیله به استحضار می رساند، سایت اپلیکیشن ساز اپ کیان در دست راه اندازی بوده و محتویات فعلی آن جهت آشنایی با فعالیت های آتی این سایت می باشد. بدیهی است در صورت تکمیل وبسایت و اتمام پروژه و اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت، اطلاع رسانی های لازم در این زمینه صورت گرفته و در صفحه اصلی سایت بارگزاری خواهد شد. لازم به ذکر است با توجه به اینکه تاکنون هیچگونه خدماتی در این سایت ارائه نشده و دسترسی به صفحه ثبت نام و ورود کاربران میسر نشده است، فلذا در صورت خرید از سایت هایی با نام مشابه (شامل کلماتی مانند: اپ یا آپ و ...) مراتب و شکایات خود را از سایت های موردنظر پیگیری فرمائید.
توجه: هرگونه ثبت نام و ایجاد حساب کاربری جهت انجام فعالیت و ارائه خدمات آتی این سایت منوط به راستی آزمایی و احراز هویت کامل هر کاربر جهت جلوگیری از سوء استفاده ها و تخلفات احتمالی بوده و کلیه فعالیتها در چارچوب مقررات جمهوری اسلامی ایران مورد نظارت کارشناسان قرار خواهد گرفت.