a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2017 اپلیکیشن ساز آنلاین اپ کیان
تمامی حقوق برای تیم اپ کیان محفوظ است.

8:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

به زودی

تلفن تماس مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو

فهرست
 

۵ – تولید اپلیکیشن

تولید و ساخت فایل نهایی قابل نصب بر روی دستگاه های تلفن همراه

پس از طراحی و انتخاب ابزار و امکانات وارد مرحله نهایی یعنی ساخت و تولید اپلیکیشن خواهید شد. در این مرحله می توانید نام اپلیکیشن که در مرحله اول وارد نموده اید را تغییر دهید. شناسه بستر نرم افزاری Bundle id و نام بسته Package Name جهت استفاده از سورس کدهای موبایل در سرویس های فروشگاهی و مایکت ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
آدرس اینترنتی نشانی سیاست حفظ حریم خصوصی که قبلا در مراحل طراحی تکمیل نموده اید در این مرحله ساخته شده و قابل رویت می باشد.
اکنون می توانید با کلیک بر روی دکمه «آماده ام؟ اپلیکیشن من را منتشر کنید» اپلیکیشن خود را تولید نمائید.

کاربر گرامی: در صورتی که هزینه اشتراک خود را پرداخت ننموده و در بازه زمانی استفاده رایگان بر روی دکمه «آماده ام؟ اپلیکیشن من را منتشر کنید» کلیک نمائید، به صفحه انتخاب پلان های اشتراک و در نهایت پرداخت بانکی آنلاین هدایت خواهید شد. با انتخاب پلان و واریز وجه مورد نظر به طور خودکار فایل های مورد نظر شما تولید خواهند شد.

اکنون اپلیکیشن شما آماده تولید و ارائه به مخاطبین می باشد. پس از طی مراحل مذکور قادر خواهید بود در هر لحظه فایل های مورد نیاز خود، شامل سورس کد اندروید، سورس کد آی او اس و فایل APK اندروید را دانلود نمائید.
توجه داشته باشید فایل های نهایی قابل نصب بر روی دستگاههایی با سیستم عامل اندروید یعنی فایل های با پسوند APK توسط ژنراتور قدرتمند پلتفرم اپ کیان انجام شده و در نهایت پس از کلیک بر روی تولید فایل APK پس از ۱۰ دقیقه با رفرش کردن صفحه لینک دانلود مستقیم فایل نهایی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
در خصوص تولید فایل های iOS با توجه به پیچیدگی هایی که در این زمینه وجود دارد، پس از ارسال درخواست و کلیک بر روی انتشار اپلیکیشن در کمتر از ۲۴ ساعت اپلیکیشن شما در اپ استور توسط تیم ما منتشر شده و لینک آن در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است در آینده ای نزدیک تکنولوژی انتشار خودکار فایل های iOS نیز توسط تیم اپ کیان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

کاربر گرامی: توجه داشته باشید، پس از کلیک بر روی فایل مورد نظر جهت دانلود، حتما باید ۱۰ دقیقه منتظر بمانید تا سیستم های ما اطلاعات شما را تجزیه تحلیل و در نهایت جمع بندی نماید. سپس با رفرش کردن صفحه مرورگر آخرین فایل تولید شده با لینک مستقیم جهت دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت. نکته مهم آن که، جهت خدمت رسانی به شما کاربران عزیز سورس کدهای ساخته شده اپلیکیشن شما نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با دانلود فایل های مذکور و مطالعه راهنمای قرار دادن سورس کدها در فروشگاههای معتبر اپلکیشن نظیر گوگل پلی و اپ استور قادر خواهید بود، در هر زمان آن ها را با اکانت کاربری شخصی خود منتشر نموده و در اختیار مخاطبین خود قرار دهید.

بدینوسیله به استحضار می رساند، سایت اپلیکیشن ساز اپ کیان در دست راه اندازی بوده و محتویات فعلی آن جهت آشنایی با فعالیت های آتی این سایت می باشد. بدیهی است در صورت تکمیل وبسایت و اتمام پروژه و اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت، اطلاع رسانی های لازم در این زمینه صورت گرفته و در صفحه اصلی سایت بارگزاری خواهد شد. لازم به ذکر است با توجه به اینکه تاکنون هیچگونه خدماتی در این سایت ارائه نشده و دسترسی به صفحه ثبت نام و ورود کاربران میسر نشده است، فلذا در صورت خرید از سایت هایی با نام مشابه (شامل کلماتی مانند: اپ یا آپ و ...) مراتب و شکایات خود را از سایت های موردنظر پیگیری فرمائید.
توجه: هرگونه ثبت نام و ایجاد حساب کاربری جهت انجام فعالیت و ارائه خدمات آتی این سایت منوط به راستی آزمایی و احراز هویت کامل هر کاربر جهت جلوگیری از سوء استفاده ها و تخلفات احتمالی بوده و کلیه فعالیتها در چارچوب مقررات جمهوری اسلامی ایران مورد نظارت کارشناسان قرار خواهد گرفت.