a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2017 اپلیکیشن ساز آنلاین اپ کیان
تمامی حقوق برای تیم اپ کیان محفوظ است.

8:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

به زودی

تلفن تماس مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو

فهرست
 

نرم افزار یکپارچه با تیم توسعه

در تمامی مراحل با ایده هایی نو همراه شما هستیم.
اپلیکیشن ساز آنلاین موبایل اپ کیان > دسته‌بندی نشده  > نرم افزار یکپارچه با تیم توسعه

نرم افزار یکپارچه با تیم توسعه

* استفاده از به روزترین تکنولوژی ها

به علت ماهیت پویای اینترنت و تغییر سریع تکنولوژی ها و ابزارها، استفاده از سیستم ها و نرم افزارهایی که به روز بوده و با آخرین تکنولوژی ها طراحی شده اند، جهت پیروزی در بازار رقابت الزامی می باشد. اپلیکیشن ساز اپ کیان برای توسعه نرم افزارهای خود همواره از آخرین تکنولوژی ها و ابزارهای روز دنیا بهره می برد. بر خلاف برخی شرکتها که ابتدا بستر اصلی را ارائه داده و سپس به ازای هر ماژول مشتری، هزینه جداگانه دریافت می نمایند، تمامی امکانات و ماژول های موجود در اپلیکیشن ساز اپ کیان به صورت یکپارچه و کامل به مشتریان ارائه گردیده و هیچگونه هزینه پنهانی برای مشتریان در بر نخواهد داشت.

* امکانات کاربردی و فراوان

به منظور راه اندازی یک اپلیکیشن حرفه ای امکانات متنوع و کاربردی تعبیه گردیده است که سبب افزایش سرعت ورود اطلاعات و مدیریت آسان می گردد و همچنین به اپلیکیشن شما ظاهری جذاب و حرفه ای می بخشد. این امکانات طی تجربه در سالیان اخیر، بر اساس نیاز واقعی بازار ایران و بازخورد دریافتی از مشتریان، پس از بررسی، تحلیل و برنامه نویسی به مرور و در نسخه های مختلف به سیستم اضافه گردیده است.

* منطبق با نیازهای واقعی بازار ایران

امکانات موجود در اپلیکیشن ساز اپ کیان، حاصل تحلیل نیازهای واقعی مورد نیاز بازار ایران می باشد که طی تجربیات ما از سال ۸۰ تاکنون به دست آمده است. امکانات جدید در نسخه های سالانه ارائه شده نیز بر اساس همین فاکتورها، تحلیل، برنامه نویسی و به سیستم اضافه می گردد.

* قابل استفاده برای کسب و کارهای مختلف

اکثر  اپلیکیشن سازها با در نظر گرفتن یک نوع کسب و کار خاص طراحی و برنامه نویسی شده اند که باعث می گردد استفاده از این سیستمها برای کسب و کارهای دیگر مناسب نباشد. نحوه طراحی اپ کیان به گونه ای می باشد که ابزارها و امکانات موجود، این امکان را به هرگونه کسب و کاری می دهد که اپلیکیشن راه اندازی شده را برای فعالیت خود بهینه و تنظیم نمایند.

* سرعت فوق العاده

در معماری سیستم از طراحی پایگاه داده، الگوریتم ها و روش های برنامه نویسی بهینه ای استفاده شده است که سرعت اجرای سیستم را به حداکثر می رساند. در دنیای امروز سرعت بارگذاری وب سایت یکی از عوامل مهم در جذب کاربران می باشد. در سیستم هایی که سرعت اجرای آن ها پایین است، حتی در صورت استفاده کاربر از اینترنت پرسرعت نیز، صفحات برای کاربر به کندی بارگذاری می گردد که موجب از دست رفتن مشتری می گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

بدینوسیله به استحضار می رساند، سایت اپلیکیشن ساز اپ کیان در دست راه اندازی بوده و محتویات فعلی آن جهت آشنایی با فعالیت های آتی این سایت می باشد. بدیهی است در صورت تکمیل وبسایت و اتمام پروژه و اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت، اطلاع رسانی های لازم در این زمینه صورت گرفته و در صفحه اصلی سایت بارگزاری خواهد شد. لازم به ذکر است با توجه به اینکه تاکنون هیچگونه خدماتی در این سایت ارائه نشده و دسترسی به صفحه ثبت نام و ورود کاربران میسر نشده است، فلذا در صورت خرید از سایت هایی با نام مشابه (شامل کلماتی مانند: اپ یا آپ و ...) مراتب و شکایات خود را از سایت های موردنظر پیگیری فرمائید.
توجه: هرگونه ثبت نام و ایجاد حساب کاربری جهت انجام فعالیت و ارائه خدمات آتی این سایت منوط به راستی آزمایی و احراز هویت کامل هر کاربر جهت جلوگیری از سوء استفاده ها و تخلفات احتمالی بوده و کلیه فعالیتها در چارچوب مقررات جمهوری اسلامی ایران مورد نظارت کارشناسان قرار خواهد گرفت.