a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2017 اپلیکیشن ساز آنلاین اپ کیان
تمامی حقوق برای تیم اپ کیان محفوظ است.

8:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

به زودی

تلفن تماس مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو

فهرست
 

راه انـدازی یک فروشگـاه اینتـرنتی تمام عیـار

فقط چند گام کوتاه تا راه اندازی فروشگاه خود فاصله دارید

راه انـدازی یک فروشگـاه اینتـرنتی تمام عیـار

در پنل مدیریتی فروشگاه که در اختیارتان قرار می گیرد ،شما می توانید:

• یک اپلیکیشن اختصاصی برای فروشگاه خود ساخته و آنرا به مشتریانتان هدیه دهید تا بصورت زنده بتوانند کاتالوگ محصولات شما را بر روی موبایل خودشان دیده و مشاوره آنلاین بگیرند و یا حتی سفارش آنلاین دهند!

• ظاهر اپلیکیشن موبایل و وب سایت فروشگاهی را به سلیقه خودتان چینش کنید.

• روشهای سفارش شامل پرداخت آنلاین و حضوری ، ثبت فیش و… را مدیریت کنید.

• جشنواره های فروشتان را برنامه ریزی کنید ، برای مشتریان و یا محصولات خاص ،انواع کد تخفیف تعریف نمایید ، نظرات و دیدگاه های مشتریانتان را مدیریت نمایید.

• به همه گوشی هایی که اپلیکیشن فروشگاه شما بر روی آنها نصب شده است و یا حتی کاربر و یا گروه خاصی از مشتریان ، پیام نوتیفیکیشن رایگان، در لحظه ارسال نمایید.

• از آمار لحظه ای تعداد و زمان نصب اپلیکیشن و اطلاعات مدل گوشی هایی که نرم افزار موبایلی فروشگاه شما بر روی آنها نصب می شود مطلع شوید.

در اپلیکیشن اختصاصی فروشگاه شما که توسط سامانه اپ کیان ایجاد می شود ، مشتریان شما می توانند:

• با یکبار اتصال به اینترنت به صورت Native ، همه اطلاعات و قیمتهای روز محصولات فروشگاه شما را دریافت و مشاهده کنند و پس از آن حتی در حالت آفلاین ، اطلاعات در هر زمان و مکان قابل رویت خواهد بود. با هر بار اتصال به اینترنت اطلاعات بر روی موبایل آنها به روز می گردد.

• بر روی موبایل خود ، آدرس فروشگاه شما را بر روی نقشه ببینند و در صورت لزوم بطور مستقیم با شما تماس تلفنی بگیرند.

• مشخصات فنی و گالری تصاویر محصولات شما را ببینند، محصولات را با هم مقایسه کنند ، محصولات مورد نیاز را انتخاب نمایند ، به سبد خرید اضافه کنند و در نهایت از طریق انتخاب یکی از روش های پرداخت مانند ثبت حواله بانکی یا پرداخت آنلاین و یا پرداخت درب منزل سفارش خود را نهایی کنند.

• پس از سفارش محصول از فروشگاه ، فاکتور خریدشان را ذخیره کنند و سفارششان را پیگیری نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

بدینوسیله به استحضار می رساند، سایت اپلیکیشن ساز اپ کیان در دست راه اندازی بوده و محتویات فعلی آن جهت آشنایی با فعالیت های آتی این سایت می باشد. بدیهی است در صورت تکمیل وبسایت و اتمام پروژه و اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت، اطلاع رسانی های لازم در این زمینه صورت گرفته و در صفحه اصلی سایت بارگزاری خواهد شد. لازم به ذکر است با توجه به اینکه تاکنون هیچگونه خدماتی در این سایت ارائه نشده و دسترسی به صفحه ثبت نام و ورود کاربران میسر نشده است، فلذا در صورت خرید از سایت هایی با نام مشابه (شامل کلماتی مانند: اپ یا آپ و ...) مراتب و شکایات خود را از سایت های موردنظر پیگیری فرمائید.
توجه: هرگونه ثبت نام و ایجاد حساب کاربری جهت انجام فعالیت و ارائه خدمات آتی این سایت منوط به راستی آزمایی و احراز هویت کامل هر کاربر جهت جلوگیری از سوء استفاده ها و تخلفات احتمالی بوده و کلیه فعالیتها در چارچوب مقررات جمهوری اسلامی ایران مورد نظارت کارشناسان قرار خواهد گرفت.