a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2017 اپلیکیشن ساز آنلاین اپ کیان
تمامی حقوق برای تیم اپ کیان محفوظ است.

8:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

به زودی

تلفن تماس مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو

فهرست

فروشگاه ساز (MCommerce)

* این قسمت دارای امکانات کامل و منحصر به فرد برای فروش آنلاین از یک فروشگاه کوچک تا یک فروشگاه زنجیره ای بزرگ می باشد. در این قسمت هر آنچه برای ایجاد یک فروشگاه مدرن و آنلاین نظیر گالری عکس، ایجاد کاتالوگ برای محصول و ارائه قیمتها به روز با فرمت های مختلف، چک باکس، یادداشت، دروازه پرداخت نیاز دارید به طور یکجا در اختیار کاربران شماست.

تماس با ما

اخبار (Newswall)

* آیا برای ارسال اخبار و رویدادهای خود به دنبال یک راه حل جذاب هستید؟ فقط کافیست این ویژگی را از قسمت پنل کاربری خود انتخاب نموده و اطلاعات، تصاویر و رویدادهای خود را در معرض نمایش کاربران اپلیکیشن خود قرار دهید. کاربران شما می توانند برای محتوای شما دیدگاه ارسال نموده و یا لایک کنند. این امر باعث دریافت بازخورد مفید و بهبود ارتباطات شما و ایجاد تعامل با کاربران خواهد شد.

تماس با ما

ارسال نوتیفیکیشن (Push Notifications)

* با انتخاب این ویژگی قادر خواهید بود از لیست تماس کاربران و مشتریان در تاریخ و یا زمان خاصی و یا بر اساس محل سکونت پیام های اطلاع رسانی ارسال نمائید. شما همچنین می توانید با خرید ماژول اختصاصی به یک کاربر یا گروه خاصی نوتیفیکیشن ارسال نمائید.

تماس با ما

کاتالوگ (Catalog)

* همه محصولات و قیمت های روز آنها را به راحتی یک لمس انگشت در اختیار کاربران خود قرار دهید. نمایش فهرست محصولات شما در قالب یک لیست زیبا در دستان کاربران شماست.

تماس با ما

پوشه (Folder)

* با استفاده از این ویژگی قادر خواهید بود محتوای اپلیکیشن خود را سازماندهی کرده و قسمت های مختلف اپلیکیشن را شاخه بندی کنید. پوشه و زیرپوشه های متعدد ساخته و صفحات خود را در آنها ایجاد کنید. شما حتی می توانید یک جعبه جستجو برای راهنمائی کاربران خود برای پیدا کردن مطالبی که به دنبال آن هستند اضافه نمائید.

تماس با ما

تقویم (Calendar)

* آیا می خواهید کاربران شما از رویدادها و برنامه های آینده شما مطلع شوند؟ شما می توانید با استفاده از این ویژگی رویدادهای ثبت شده در صفحه فیسبوک یا تقویم گوگل خود را به صورت مستقیم در اپلیکیشن به نمایش بگذارید. همچنین شما می توانید رویدادهای خود را به صورت سفارشی در برنامه ایجاد کرده و در اختیار کاربران خود قرار دهید.

تماس با ما

قفل امنیتی (Padlock)

* اگر شما نیاز به قفل برای برنامه خود به طور کامل یا بخشی از ویژگی ها دارید، می توانید از این قسمت برای محافظت از صفحاتی که آنها را برای امنیت انتخاب نموده اید استفاده کرده و کاربران شما قادر نخواهند بود که به این مطالب دسترسی پیدا کنند. اگر شما یک راه امنیتی از طریق عضویت انتخاب کنید، حساب کاربری شما مجاز به دسترسی صفحات قفل شده خواهد بود. اگر شما یک درگاه امنیتی از طریق کد QR انتخاب کنید، فقط کاربرانی که دسترسی به این کد دارند قادربه دسترسی به قسمت های محافظت شده خواهند بود.

تماس با ما

کار (Job)

* آیا می خواهید کاربران شما از رویدادها و برنامه های آینده شما مطلع شوند؟ شما می توانید با استفاده از این ویژگی رویدادهای ثبت شده در صفحه فیسبوک یا تقویم گوگل خود را به صورت مستقیم در اپلیکیشن به نمایش بگذارید. همچنین شما می توانید رویدادهای خود را به صورت سفارشی در برنامه ایجاد کرده و در اختیار کاربران خود قرار دهید.

تماس با ما

کارت وفاداری (Loyalty Card)

* با انتخاب این ویژگی می توانید در یک اپلیکیشن خود تعداد بسیاری کارت وفاداری ایجاد کرده و به مشتریان خود اجازه دهید به ازای هر فروش از مزایای این کارت ها بهره مند شوند. به عنوان مثال برای هر فروش امتیاز خاصی برای کاربر با وارد کردن پسورد یا کد QR مربوطه در نرم افزار منظور می گردد.

تماس با ما

تاکسی یاب (Taxi Ride)

* با استفاده از این ویژگی می توانید اپلیکیشن تاکسی خود را ایجاد نمائید. از مدیریت یک تاکسی تا یک شرکت نامحدود ناوگان مسافربری در سراسر جهان را به دست بگیرید. هم اکنون می توانید اپلیکیشن تاکسی سرویس خود را بسازید تا به کاربران خود اجازه دهید تا با اتصال به بانک اطلاعاتی رانندگان و سرویس های شما از خدماتتان استفاده کنند. اگر علاقه مند به ایجاد این سرویس هستید این ماژول را به همراه اپلیکیشن ساز به طور مستقل خریداری نمائید. (ماژول اختصاصی)

تماس با ما

تنظیم منو (Set Meal)

* این ویژگی یک راه حل خوب و جذاب برای نمایش منوهای شما می باشد. با وارد نمودن تصاویر، قیمتها و توضیحات مربوط به آن یک سبد خرید ایجاد نمائید.

تماس با ما

تخفیف (Discount)

* با انتخاب این ویژگی می توانید در هنگام حراج فروشگاه با یک راه حل ساده یک کد تخفیف با کارایی بالا ایجاد نموده و کاربران خود را مطلع سازید. کافیست با جمع آوری کوپن های تخفیف توسط کاربران تنها با یک بار وارد نمودن در تاریخ مشخصی که شما ایجاد می نمائید، از تخفیفات فروشگاه شما بهره مند شوند.

تماس با ما

کوپن (QR Coupons)

* این ویژگی برای ایجاد و توزیع کوپن های QR در بین کاربران اپلیکیشن طراحی شده و به شما این امکان را می دهد که کسب و کار خود را از این طریق بهبود بخشید. کاربران شما با فلش کردن کدهای  QR ایجاد شده توسط شما می توانند پاداش و جوایز شما در اپلیکیشن را بازگشایی و دریافت کنند.

تماس با ما

ادموب (Admob)

* با تبلیغات در اپلیکیشن خود درآمدزایی کنید. کافیست شناسه حساب کاربری ادموب خود را کپی نموده و چگونگی درآمدزایی اپلکیکیشن خود را انتخاب نمائید: از طریق ایجاد آگهی های تمام صفحه یا با قرار دادن بنرهای کلاسیک.

تماس با ما

آب و هوا (Weather)

* این بخش یکی از ویژگی های ساده و لذت بخش برای کاربران شما می باشد. با این ویژگی به آنها اجازه می دهید تا آب و هوا در شهرستان خود را نگاه کرده و یا به طور پیش فرض آب و هوای فعلی در یک کشور یا شهرستان خاص را مشاهده نمایند.

تماس با ما

اماکن (Places)

* اگر نیاز به ایجاد یک دایرکتوری برای کسب و کار خود دارید، این ویژگی مختص شماست. اضافه کردن اطلاعات مفید در اپلیکیشن تلفن همراه خود با یک دایرکتوری از مکان های نزدیک و نقاط مورد علاقه. اطلاعات اماکن کسب و کار شما می تواند همه در یک نقشه نمایش داده شود. سیستم جستجوی پیشرفته همچنین به کاربران شما  اجازه می دهد تا با فیلتر و جستجو کردن مکان خاصی که به دنبال آن می گردند، به آنها دسترسی پیدا کنند.

تماس با ما

صفحه هواداران (Fanwall)

* با استفاده از این ویژگی قادر خواهید بود انجمن با یک شبکه اجتماعی اختصاصی در اپلیکیشن خود ایجاد نمائید. کاربران می توانند پست و عکس ارسال نموده، و یا عکس سایر کاربران را مشاهده نموده و اظهار نظر نمایند. شما می توانید به راحتی تعامل کاربران رو به رشد خود را ملاحظه نمائید.

تماس با ما

نقشه (Map)

* با استفاده از این ویژگی به کاربران خود اجازه خواهید از هر نقطه ای در جهان، محلی که شما تعیین کرده اید، مسیریابی کنند. یکی از ویژگی ها اینکه از طریق GPS گوشی آنها را راهنمائی خواهد کرد. این راهکاری مناسب با وجود نقشه های گوگل مپ می باشد.

تماس با ما

فیسبوک (Facebook)

* این ویژگی ارتباط بین اپلیکیشن  و صفحه شبکه اجتماعی شما با یکدیگر را برقرار می کند. با وارد کردن آدرس و اطلاعات صفحات فیسبوک خود در اپلیکیشن، محتوای شبکه های اجتماعی خود را به طور مستقیم در اپلیکیشن وارد نموده و در اختیار کاربران خود قرار دهید.

تماس با ما

چت و گفتگو (Chat)

* اگر شما به دنبال یک راه حل کامل برای گفتگوی کاربران در یک زمان واقعی هستید، این ویژگی نیازهای شما را برطرف خواهد نمود. بله، به طور کامل در یک زمان واقعی با استفاده از وب سوکت ها گفتگو خواهید نمود. دانلود و آپلود آن در پنل کاربری اپ کیان و اضافه کردن یک چت کامل در اپلیکیشن خود با چتروم های عمومی و خصوصی! ارسال متن، تصویر و به زودی فیلم ها و پیام های صوتی. اضافه کردن دوستان برای چت، ارسال پیام های فوری، چت یک به یک و چت گروهی. (ماژول اختصاصی)

تماس با ما

موضوع (Topics)

* ایجاد یک موضوع پیشنهادی برای لیست های مورد علاقه و گرفتن پایه کاربران و تقسیم بندی آن ها که می خواهند در آن عضو شوند. به این ترتیب، اطلاعیه های خاص و پیام ها ارسال می گردد.

تماس با ما

صندوق پیام (Inbox)

* آیا نیاز به ارسال پیام های خصوصی با محتوای غنی و فایل پیوست به کاربران خاص خود دارید؟ این ویژگی همان چیزی است که به دنبال آن می گردید. کاربران خود را که می خواهید به آنها اطلاع رسانی کنید انتخاب نموده و برای آنها پیام های خصوصی خود  به همراه ویدئو، متن، عکس و فایل های پیوست ارسال نموده و در صندوق پستی خود آنها را دریافت نموده. و البته آنها می توانند به شما پاسخ نیز بدهد. (ماژول اختصاصی)

تماس با ما

موسیقی (Audio)

* این ویژگی یک دستگاه پخش موسیقی برای سرگرم کردن کاربران اپلیکیشن شما ایجاد می کند! ایجاد لیست پخشی از iTunes، ساوندکلاود، پادکست ها و یا فایل های شخصی خود ، و اجازه برای پخش موسیقی. کاربران می توانند با به اشتراک گذاری و خرید آهنگ ها از فروشگاه

تماس با ما

لینک (Links)

* این ویژگی برای ادغام هر صفحه وب خارجی به اپلیکیشن شما به کار می رود. آیا می خواهید لینک وبسایت موبایل یا سیستم رزرو خود را در اپلیکیشن خود قرار دهید؟ فقط کافی است لینک خود را کپی نموده و بدین ترتیب در دسترس کاربران اپلیکیشن خود قرار دهید.

تماس با ما

گالری عکس (Gallery)

* اپلیکیشن خود را با قرار دادن گالری عکس های جذاب، برجسته کنید. دسته های مختلف ایجاد کرده و تصاویر خود را از کامپیوتر، پیکاسا و یا اینستاگرام فراخوانی کرده و در معرض نمایش کاربران خود قرار دهید.

تماس با ما

ویدئو (Video)

* با این ابزار قادر خواهید بود یک پخش ویدوئوی چند رسانه ای لمسی را به اپلیکیشن خود اضافه کنید. همچنین می توانید ویدئوهای خود را از یوتیوب، ویمئو و پادکست ها از یک کانال تا یک ویدئوی خاص با اپلیکیشن خود ادغام کنید.

تماس با ما

نظرسنجی (Surveys)

* با استفاده از این ویژگی منحصر بفرد می توانید یک نظرسنجی کامل و جامع با سوالات پیچیده و محرک های منطقی برای جمع آوری بازخورد از کاربران درباره هر موضوعی که مدنظر شماست ایجاد کنید. خروجی گرفتن از اطلاعات فایل ها و پاسخ کاربران در یک فایل csv و ایجاد گزارش های زیبا به صورت نمودار گرافیکی از قابلیت های دیگر این ماژول می باشد. (ماژول اختصاصی)

تماس با ما

رادیو (Radio)

* با استفاده از این ویژگی می توانید یک رادیوی اینترنتی برای اپلیکیشن خود ایحاد کرده و به کاربران خود اجازه دهید به رادیوهای مورد علاقه خود گوش فرا دهند. کاربران شما قادر خواهند بود در هنگام مرور سایر برنامه ها و یا حتی زمانی که گوشی قفل می باشد به صدای رادیو به صورت پس زمینه گوش فرا دهند.

تماس با ما

تماس (Contact)

* این ویژگی این امکان را برای شما فراهم می سازد تا یک صفحه با فیلدهای متعدد شامل اطلاعات تماس از قبیل شماره تلفن، فکس، ایمیل، نقشه، پیوند به شبکه های اجتماعی و … ایجاد کرده و کاربران شما تنها با یک لمس بر روی لینک مربوطه بدون به خاطرسپاری و وارد کردن در برنامه های دیگر به صورت مستقیم با شما ارتباط برقرار خواهند نمود.

تماس با ما

خوراک آر اس اس (RSS Feed)

* با این ویژگی به راحتی یک وبلاگ یا خوراک خبری را به اپلیکیشن خود متصل نمایید. کاربران اپلیکیشن را با در اختیار گذاشتن اطلاعات به طور مستقیم سرگرم کنید. دیگر نیازی نیست یک خبر را بعد از انتشار در وبسایت خبری مجددا در اپلیکیشن منتشر نمائید. کافیست لینک آدرس خوراک خبری پایگاه اینترنتی خود را در این ماژول انتخاب نمائید. به محض انتشار خبر در پایگاه خبری اینترنتی، خبرها به طور خودکار در اپلیکیشن نیز نمایش داده خواهند شد.

تماس با ما

صفحه سفارشی (Custom Page)

* آیا می خواهید صفحات بزرگ با محتوای غنی ایجاد کنید؟ این ویژگی اکنون در اختیار شماست. یک صفحه با تمام مطالب مورد نیاز خود شامل متن، گالری عکس، فیلم، آدرس، اسلایدر، کلید تماس تلفنی و ایمیل ایجاد کنید. هر بخش را هر جور که می خواهید چینش کرده و صفحات زیبائی را خلق کنید.

تماس با ما

فرم (Form)

* آیا می خواهید برخی اطلاعات خاص را از کاربران خود دریافت کنید؟ فرم های خود را برای مدیریت، بازخورد و بسیاری از چیزهای مختلف ایجاد کرده و اطلاعات مورد نظر کاربران خود را از این طریق دریافت کنید.

تماس با ما

امتحان (Quiz)

* این ویژگی به شما در طراحی و ساخت یک آزمون آنلاین بی نظیر کمک می کنید. دانشگاهها، مدارس و مراکز آموزشی به راحتی می توانند ظرف چند دقیقه یک آزمون آنلاین شامل طراحی سوالات و پاسخ ها، اعلام نتایج، زمان بندی سوالات، رتبه بندی و بسیاری از تنظیمات دیگر را ایجاد کنند. (ماژول اختصاصی)

تماس با ما

توئیتر (Twitter)

* این ویژگی این امکان را برای شما فراهم می کند که به راحتی حساب کاربری توئیتر خود را با اپلیکیشن ادغام کرده و در معرض نمایش کاربران خود قرار دهید. لازم به ذکر است کلیه لینکهای توئیتر شما مانند لایک و فالوور و … نیز به طور مستقیم در اپلیکیشن در دسترس کاربران شما خواهد بود.

تماس با ما

آیا نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد قوانین و مقررات دارید؟ با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

تولید انواع اپلیکیشن

مناسب برای کلیه مشاغل
  • اپلیکیشن پیام رسان
  • اپلیکیشن فروشگاهی
  • اپلیکیشن تاکسی سوار
  • اپلیکیشن خبرخوان
  • اپلیکیشن رستوران
  • اپلیکیشن رادیو و موسیقی
  • اپلیکیشن بیمارستان
  • اپلیکیشن شرکتی
  • اپلیکیشن سازمانی
  • اپلیکیشن همیار مدرسه
بدینوسیله به استحضار می رساند، سایت اپلیکیشن ساز اپ کیان در دست راه اندازی بوده و محتویات فعلی آن جهت آشنایی با فعالیت های آتی این سایت می باشد. بدیهی است در صورت تکمیل وبسایت و اتمام پروژه و اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت، اطلاع رسانی های لازم در این زمینه صورت گرفته و در صفحه اصلی سایت بارگزاری خواهد شد. لازم به ذکر است با توجه به اینکه تاکنون هیچگونه خدماتی در این سایت ارائه نشده و دسترسی به صفحه ثبت نام و ورود کاربران میسر نشده است، فلذا در صورت خرید از سایت هایی با نام مشابه (شامل کلماتی مانند: اپ یا آپ و ...) مراتب و شکایات خود را از سایت های موردنظر پیگیری فرمائید.
توجه: هرگونه ثبت نام و ایجاد حساب کاربری جهت انجام فعالیت و ارائه خدمات آتی این سایت منوط به راستی آزمایی و احراز هویت کامل هر کاربر جهت جلوگیری از سوء استفاده ها و تخلفات احتمالی بوده و کلیه فعالیتها در چارچوب مقررات جمهوری اسلامی ایران مورد نظارت کارشناسان قرار خواهد گرفت.